Kalender

18Mar

10:15-11:15  Bøgelund

12:30-13:30  Røde kors

16:00-18:00  Fodbold, Hal 2

16:00-18:00  Campus Vejle benytter hallen

16:45-18:00  Fodbold U14 drenge

17:00-18:00  Mikrospring 0.-2. kl., Kollerup

17:15-18:30  Gymnastik og dans for piger 4.-6. kl.

17:30-18:30  Cycling 2 - Watt-time

17:30-19:00  Bentes Damer

18:00-19:00  Stortrampolin hold 1, Kollerup

18:00-20:00  Juniorholdet 6.-9. kl.

18:45-20:00  Herremotion

19:00-20:15  Yoga og mobilitet

19:00-21:00  Stortrampolin hold 2, Kollerup

19:00-21:00  SpRyme

19:30-20:30  Cycling 2 - Burn, fedtforbrænding

20:00-21:00  Dance Fitness

20:00-22:00  Boldspil for mænd

19Mar

09:00-10:00  Senioridræt

10:00-12:00  Idræt i dagtimerne

10:00-12:00  Idræt i dagtimerne

15:00-17:00  Campus Vejle benytter hallen

16:00-17:00  Fodbold, Hal 2

16:00-17:00  Mor-far-barn 0-3 år, Jelling

16:30-17:30  U8 Mix Håndbold

16:30-17:30  Puslinge 3-6 år, Kollerup

17:00-18:00  U10 mix Håndbold

17:00-18:00  Puslingegymnastik 3-5 år (børnehavebørn)

17:00-21:00  TeamGym og Juniorholdsspring

17:30-18:30  Cycling 1 med mulighed for mobilitetstræning

17:45-19:00  U12 Piger Håndbold

18:00-19:00  U12 Drenge Håndbold

19:00-20:00  KettleCross

19:00-20:00  Fodbold Herre

19:00-20:30  Dame Senior Håndbold

20:00-21:15  Yoga

20:30-22:00  Herre Senior Håndbold

20Mar

09:00-11:00  Senioridræt

15:00-19:00  Campus Vejle benytter hallen

16:00-17:00  MGP 4-6 år for drenge og piger (ingen spring)

16:00-20:00  Fodbold, Hal 2

16:30-18:00  Floorball - børn

16:30-18:00  Minispring 3.-6. kl., Kollerup

17:00-18:15  Springdrenge 0.-2. kl.

17:00-18:30  Mini Reb 3.-5. kl.

17:30-18:30  Cycling 2 - Watt-time

17:30-18:30  Yoga - kroppen i balance

18:00-19:30  Badminton

18:15-20:30  Grand Prix - Mini Mono årgang 2006-2010

18:30-20:00  Junior Reb 6.-9. kl.

19:00-21:00  E Holdet

20:00-21:00  work with your body

20:00-21:00  Cross Fitness

20:00-21:30  Reb holdet

20:00-22:00  Volleyball

21Mar

08:30-23:30  udlejes

16:00-17:00  Rytmetøser 0.-1. kl.

16:00-17:30  Campus Vejle benytter hallen

16:30-17:30  Mor-far-barn 0-3 år, Kollerup

17:00-18:00  CYCLING 2 TORSDAG - Watt time

17:00-18:00  Puslingespring 3-5 år (børnehavebørn)

17:00-18:30  Rytmetøser 2.-3. kl.

17:00-19:00  TeamGym

17:30-19:30  Ekstra Spring

18:30-19:30  JumpingFitness

19:00-20:00  CrossGym-Kettle - BEGYNDER

19:00-20:00  U12 Drenge Håndbold

19:30-20:30  JumpingFitness

19:30-21:30  Vejle FC

20:00-21:15  CrossGym/Kettle ØVEDE

#jellingfs

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More