Dit hold

Her på siden kan du se, hvem vi forventer du skal være på hold med og hvornår I skal træne. Træningstid og sted kan dog fortsat ændre sig lidt.

Når planen er endelig, kan den ses under hold og tilmelding.

Opdateres løbende.

Jelling

Hold Instruktør Hjælpeinstruktør Sted Tid
Mor-far-barn 0-3 år, Jelling Hanne Dall Bendixen Bredagersalen Lørdag kl. 9.30-10.30
Puslingegymnastik 3-6 år (børnehavebørn) Mari-Louise Calundann
Anders Seekjær Kristiansen
Alberte Lykke Andersen
Camilla Damgaard Baymler
Mille Vinther Andersen
Bredagersalen Tirsdag kl. 17-18
Puslingegymnastik 3-6 år (børnehavebørn) Tine Maria Østergaard Nielsen Naja Høegh Bredagersalen Onsdag kl. 16-17
Springmix 0.-1. kl. Peter Hegård
Kristian Mathiassen
Ingeborg Wojcik
Malthe Helstrup Graversen
Karla Lillelund Seest
Alfred Mols
Bertram Stig Vibe
Bredagerhallen Torsdag kl. 17-18
RytmeDance 0. kl.-1. kl. Gunvor Ebba Thuesen
Alberte Ingemann Radik
Johanne Sandahl Poulsen
Esther Nørskov
Anne-Sofie Askjær Midtgaard
Bredagersalen Torsdag kl. 16-17
TeamGym Micro Lasse Lund
Lise-Lotte Madsen
Morten Espesen
Alberte Vandel Gydesen
Camilla Engsig Hansen
Thilde Opstrup Eriksen
Campus
Gormshallen hal 1
Tirsdag kl. 17-19
Torsdag kl. 17-19
RytmeDance 2.-3. kl. Elin Næs Beck Anna Gry Tygesen
Marie Engmark
Bredagersalen Mandag kl. 16.30-17.30
Mini Reb 3.-5. kl. Caroline Mejlvang
Karla Boe Henningsen
Louise Svendsen
Karoline Sandahl Poulsen Bredagerhallen Onsdag kl. 17.15-18.30
RytmeDance 4.-6. kl. Frida Iskov
Frida Overgaard
Julie Louise Bisgaard Bøcker
Signe Danielsen
Bredagersalen Torsdag kl. 17-18
TeamGym Mini Lasse Lund
Lise-Lotte Madsen
Morten Espesen
Campus
Gormshallen hal 1
Tirsdag kl. 18-20
Torsdag kl. 18-20
Junior Reb 6.-9. kl. Lærke Marie Christoffersen
Niclas Ramsing
Bredagerhallen Onsdag kl. 18.30-20
Juniorholdet 6.-9. kl. Caroline Kristiansen
Ulrikke Vibe
Mathilde Sandahl
Markus Tamberg
Mathias Helstrup Graversen
Alex Bojstrup
Viggo Mols
Christian Mols
Peter Winding
Jesper Tamberg
Jens Bertelsen
Thomas Sohn
Frederik Simonsen
Gormshallen hal 1+2 Mandag kl. 18-20
TeamGym Junior Lise-Lotte Madsen
Morten Espesen
Campus
Gormshallen hal 1
Tirsdag kl. 19-21
Torsdag kl. 19-21
Reb holdet Ania Marie Lorenzen
Katja Ramsing
Bredagerhallen Onsdag kl. 20-21.30
Puls og styrke Annabell Opstrup Eriksen
Maria Nørskov
Hallen på seminariet Torsdag kl. 19-20
Boldspil for mænd Stig Hvelplund
Herremotion Max Jensen Bredagersalen Mandag kl. 18.15-19.30
Bentes Damer Bente Brudsgård Alette Hallen på seminariet Mandag 17.30-19

Kollerup

Hold Instruktør Hjælpeinstruktør Sted Tid
Puslingegymnastik 3-6 år, Kollerup (børnehavebørn) Lisbet Ravn
Simone Mai Pedersen
Kollerup Torsdag kl. 16.30-17.30
Mikrospring 2.-3. kl., Kollerup Mikkel Tamberg
Madeleine Kjær Nørgaard Skarby
Mie Vinther Jensen
Christoffer Stjernholm
Kollerup Mandag kl. 16.30-18
Minispring 4.-6. kl., Kollerup Steen Wacher
Annie Gerstrøm
Thomas Daugaard Schultz Kjeldsen
Søren Sørensen
Noah Friis Pedersen
Elias Leander R. Tomren
Kollerup Tirsdag kl. 17-18.30
Stortrampolin 10 år+ Pernille Hegård
Søren Holm
Kollerup Mandag kl. 18.15-20
Familehop Pernille Hegård
Peter Hegård
Kollerup Søndag kl. 09.30-11.00
(3/9, 10/9, 8/10, 3/12, 17/12, 7/1, 4/2, 25/2 og 10/3)

Campus/Rosborg

Hold Instruktør Hjælpeinstruktør Sted Tid
Spring på Campus 7.-9. kl. Alex Bojstrup Campus Torsdag kl. 18.30 – 20.00 i ulige uger
Ynglingeholdet fra 10. kl. Mie Sindberg Madsen
Signe Søndermark Mogensen
Nanna Vangsted
Cristoffer Boldes
Johan Thomsen
Søren Holm Galsgaard
Christian Mols (kontaktperson)
Campus/Rosborg Torsdag kl. 20-22